نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال، تفاهم نامه همکاری با حضور سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای، کشیری رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان و جمعی از مسئولین و کارشناسان در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان منعقد شد.
سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان گفت: در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال، موضوع مصوبه شورای عالی اشتغال و برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران و نیز تصویب نامه کارگروه منتخب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خصوص برنامه اشتغال فراگیر تفاهم نامه همکاری با دانشگاه فنی و حرفه ای استان منعقد شد.
وی در ادامه بیان کرد: هدف از این تفاهم نامه توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی در جهت برطرف کردن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی،مهارتی و حرفه ای است.
حسینی طلب در بخشی دیگر تصریح کرد: با توانمند ساختن دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی می توان بسترهای اشتغال مولد را برای آنان فراهم کرد.
از مهمترین اهداف و موضوعات تفاهم نامه، صدور مجوز تاسیس مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه، بازنگری و یا تدوین استانداردهای آموزشی، شناسایی مربیان مورد نیاز برای اجرای دوره های آموزشی، همکاری در برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی، همکاری در طراحی و اجرای دوره های آموزشی مهارتی به صورت مجازی است.
 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.