نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی مهارت، رویداد استارت آپی با گرایش صنایع دستی با هدف شناسایی ایده های برتر حوزه صنایع دستی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان، به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی مهارت رویداد استارت آپی با گرایش صنایع دستی با هدف شناسایی ایده های برتر در حوزه صنایع دستی با حضور سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در مرکز خواهران گرگان برگزار شد.
سیدعلیرضا حسینی طلب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ملی مهارت و تشکر از برگزاری استارت آپ، گفت: از مهمترین برنامه های این اداره کل، برگزاری استارت آپ های مهارتی است و از ایده های برتر شناسایی شده در این رویدادها حمایت خواهد شد.
مهدی رحمدل گفت: برگزاری این رویدادهای استارت آپی در حوزه های مهارتی گوناگون می تواند به شناسایی استعدادها و ایده های خلاقانه کمک کند.
حیدری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان گفت: در این رویداد استارت آپی 43 مهارت آموخته این مرکز با ارائه 28 ایده حضور داشتند.
وی تصریح کرد: از 28 ایده ارائه شده در این استارت آپ 10 ایده توسط رأی شرکت کنندگان انتخاب شد.
حیدری در ادامه افزود: شرکت کنندگان در این استارت آپ 10 ایده برتر را به صورت بوم های کسب و کار جهت ارائه به داوران آماده کردند که در پایان به انتخاب داوران 3 ایده برتر معرفی شد.
وی گفت: به ایده های برتر به منظور پرورش و عملیاتی نمودن ایده این امکان فراهم شد تا به صورت رایگان به مدت 6 ماه از کارگاه های آموزشی این مرکز استفاده کنند و نیز به مدت یکسال در نمایشگاه های برپا شده توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای می توانند محصولات خود را به فروش رسانند.
در پایان از داوران و نفرات برتر این استارت آپ توسط معاون اداری و پشتیبانی اداره کل تقدیر شد.

 

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.