نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

آئین تکریم و تقدیر از زحمات عرازوردی چرکزی و معرفی قربان دردی امینی رئیس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گالیکش با حضور مهدی رحمدل معاون اداره و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، رحمت اله کیانی مدیر حراست و جمعی از روسای مراکز استانی و ادارات شهرستانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای گالیکش، مهدی رحمدل ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات عرازوردی چرکزی در دوران مسؤلیتش گفت: با توجه به پایان خدمت و آغاز دوران بازنشستگی آقای چرکزی، دیگر نمی توانیم از خدمات و تجارب ارزشمند ایشان استفاده کنیم و جای خرسندی است تا بتوانیم از تجارب، دانش تخصصی و اخلاق حرفه ای آقای امینی در این جایگاه بهره مند شویم.
قربان دردی امینی ضمن تشکر از رؤسای سابق مرکز فنی و حرفه ای گالیکش عنوان کرد: در سایه توکل و الطاف الهی در کنار کلیه همکاران، هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی ،تمام تلاش خود را در جهت اعتلای فرهنگ مهارت آموزی منجر به اشتغال که همان فلسفه اصلی سازمان است گام برداریم.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات عرازوردی چرکزی تقدیر و قربان دردی امینی داشلی برون به عنوان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گالیکش معرفی شد.

 

 

  

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.