نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان ازآغاز پروژه توانمندسازی مهارتی اتباع خارجی و بیگانه مقیم استان گلستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان، سید علیرضا حسینی طلب گفت: در چارچوب توافقنامه سه جانبه 2019 فی مابین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، قراراست 9 دوره مهارتی جهت 108 نفر از اتباع خارجی و بیگانه مقیم در شهرستان های گنبد و گرگان برگزار شود.
وی افزود: توانمندسازی مهارتی اتباع خارجی و بیگانه، در جهت فراهم آوردن شرایط بازگشت به موطن خود از اهداف مندرج در این توافقنامه است .
حسین طلب اذعان کرد: برقکاری ساختمان، لوله کشی و نصاب وسایل بهداشتی، سرویس و نگهداری خودرو، تعمیر موتورسیکلت، نصب کابینت چوبی و سازنده تزئینات کریستالی و زیورآلات از جمله حرفه هایی است که در این پروژه آموزش داده خواهد شد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان ضمن برشمردن مزایای رویکرد تقاضا محوری آموزش های فنی و حرفه ای گفت: اطلاع از وضع بازار وکسب و کار واقعی ، شناخت رویکردها و برنامه های آتی رمز موفقیت و اثربخشی آموزش های مهارتی است که در کلیه حوزه ها ازجمله توانمندسازی اتباع خارجی و بیگانه در سطح استان به کار گرفته می شود.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.