نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

تفاهم نامه همکاری فی مابین ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان با هدف ارتقاء سطح فرهنگ مهارت آموزی در اقشار مختلف جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان، با هدف ارتقاء سطح فرهنگ مهارت آموزی در اقشار مختلف جامعه به ویژه در سطح کودکان و نوجوانان و نهادینه کردن تفکر کارآفرینی از دوران کودکی، تفاهم نامه فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان منعقد شد.
سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان در این جلسه گفت: با توجه به میزان بیکاری و عدم داشتن مهارت های لازم به منظور ایجاد اشتغال پایدار و نیز عدم توانایی و مهارت لازم در بین دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاهی می طلبد تا از سنین کودکی و نوجوانی فرهنگ مهارت آموزی را در جامعه نهادینه کرد تا بتوانیم در جهت کاهش نرخ بیکاری و بهبود اقتصاد کشور تاثیرگذار باشیم.
محبوبه رجب نسب مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان نیز گفت: با توجه به موثر بودن نهادینه کردن هر فرهنگی در سنین کودکی و نوجوانی و با عنایت به انعقاد این تفاهم نامه می توانیم در فرهنگ سازی مهارت آموزی موفق باشیم.
بنابر این گزارش، مهمترین اهداف و موضوعات این تفاهم نامه، مشارکت در برنامه های فرهنگی، هدایت استعدادهای برتر کانون ها جهت مشاوره و هدایت در مسیر مهارت آموزی با هدف شرکت در مسابقات ملی مهارت، ارائه برنامه های آموزشی کوتاه مدت برای مربیان کانون در شهرستانها و بازدید علمی کودکان و نوجوانان تحت پوشش کانون ها از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ها است.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.