نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان به همراه کیانی مدیر حراست، سمیعی رئیس اداره عمومی و پشتیبانی، جافر رئیس مرکز برادران گرگان و جمعی از کارشناسان اداره کل با حضور در بیت شهید والامقام عباس گلشنی با خانواده محترمشان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان، در این بازدید سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل با اهداء لوحی از خانواده شهید گرانقدر تجلیل کرد. در بخشی از این لوح آمده است: شهادت بهترین طریق رسیدن به اوج نقطه ی انسانیت است که نصیب مردان الهی می شود.آنانی که برای دست یابی به شهد شیرین اش از لذایذ دنیوی می گذرند و جان خویش را تسلیم حق می کنند تا راه های افلاک را بهتر از زمین فرا گرفته و آسمانی گردند.آنان که سعیدند و به سعادت رسیدند چرا که شهیدند و شهادت را از آن خود کردند.
یاد و خاطره ی دلیر مردان عرصه ی عشق ورزی و شجاعت و شهامت تسلی بخش قلب های زنگار گرفته ای است که گریبان گیر روزمره گی شده اند.یاد آوری خاطرات زیبایشان نشانه ای از عمل نمودن به فرمایش بزرگ مرد عرصه ی جهاد و شهادت مقام معظم رهبری که فرموده: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا از خود شهادت کمتر نیست.
شایان ذکر است شهید عباس گلشنی متولد 1357/01/01 بوده است.وی در تاریخ 1376/10/29 به عنوان سرباز نیروی انتظامی در درگیری با اشرار و قاچاقچیان در تایباد به درجه رفیع شهادت نائل شد و پیکر مطهر شهید بزرگوار در امامزاده عبدالله گرگان دفن شده است.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.