حضور مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در راهپیمایی روز 13 آبان

حضور مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان در راهپیمایی روز 13 آبان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، سید علیرضا حسینی طلب مدیر کل به همراه جمعی از کارکنان ستادی  در راهپیمایی روز 13 آبان ،  روز استکبار ستیزی ،  در شهرستان گرگان شرکت نمود.

بنابراین گزارش در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم در خیابانهای شهرهای مختلف استان حضور یافتند و با شعارهای کوبنده انزجار خویش را از سیاستهای استکباری کشورهای غربی و برخی کشورهای منطقه ابراز کردند .

این مراسم در گرگان از میدان شهرداری آغاز و تا مصلی نماز جمعه گرگان ادامه داشت .

لازم به ذکر است 13 آبان 58 دانشجویان پیرو خط امام و مردم ایران با ورود به سفارت آمریکا در خیابان طالقانی، این لانه جاسوسی را تسخیر کرده و جاسوسان حاضر در آن را به گروگان گرفتند. همچنین پیش از این اتفاق و در 13 آبان 1357 دانش‌آموزان تهرانی که در اعتراض به حکومت و جنایات پهلوی در دانشگاه تهران تجمع کرده بودند، به خاک و خون کشیده شدند و امام راحل نیز در 13 آبان سال 1343 به علت اعتراض به حکومت پهلوی و مصوبه کاپیتولاسیون آمریکایی به کشور ترکیه تبعید شد.

بنابراین 13 آبان یادآور سه واقعه مهـم و تاریخ ساز تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه، کشتار دانش‌آموزان مقابل دانشگاه تهران توسط گارد رژیم ستمشاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیروی خط امام خمینی(ره) است لذا راهپیمایی 13 ابان فرصتی برای نمایش روحیه استکبار ستیزی نسل جوان و نوجوان امروز جامعه است.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: