ارتقاء شاخصهای بخش اورژانس بیمارستانها ، اولویت مدیریت درمان گلستان

ارتقاء شاخصهای بخش اورژانس بیمارستانها ، اولویت مدیریت درمان گلستان

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ، با هدف بررسی شاخصهای بخشهای اورژانس بیمارستانهای تامین اجتماعی دراستان جلسه ای تشکیل وبررسی لازم صورت گرفت.

دکتر مریم رمضانی رئیس وکارشناس ارشد درمان مدیریت درمان گلستان در این جلسه گفت : سالانه نزدیک به 30 میلیون نفر در سراسر کشور به اورژانسهای بیمارستانها مراجعه می کنند و این بخش از نظر اهمیت به عنوان قلب سیستم بهداشتی درمانی معرفی شده است و بهبود شاخصهای اورژانس مهمترین اولویت کاری مدیریت درمان استان گلستان است.

وی افزود : برای اطمینان از اثربخشی خدمات اورژانس باید عملکرد را به طور مرتب پایش کرده و مورد سنجش قرار داد لذا با همین هدف جلسه ای با حضور رئیس وکارشناس ارشد درمان ، کلینیک ، پرستاری و آمار از ستاد مدیریت درمان و روسای دفاتر پرستاری ، سرپرستاران اورژانس و مسئولین آمار بیمارستانهای استان برگزار و طی آن 31 شاخص پایش اورژانسهای بیمارستانهای ملکی سازمان در کشور مورد بررسی قرار گرفتند  و راهکارهای لازم جهت ارتقای شاخصها ، دقت در ارسال اطلاعات و رعایت استانداردهای  لازم در اورژانس مورد تاکید قرار گرفتند.

با برگزاری اینگونه جلسات امید آن می رود که با توجه به افزایش کیفی ارائه خدمات به بیماران اورژانسی گامی موثر در راستای افزایش رضایتمندی بیمه شدگان برداشته شود.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: