تاکید بر ضرورت تعامل بیشتر با موسسات طرف قرارداد با اسناد پزشکی استان

تاکید بر ضرورت تعامل بیشتر با موسسات طرف قرارداد با اسناد پزشکی استان

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ، جلسه کارگروه توسعه این مدیریت با حضور مدیر و معاون استان ، روسای مراکز درمانی استان وکارشناسان ستاد مدیریت درمان برگزار شد.

دراین جلسه دکتر نصرتی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ضمن تقدیر از تلاش های همکاران مراکز در هفته تامین اجتماعی، اظهار کرد: درمان مستقیم و غیر مستقیم به عنوان دو بخش مکمل درمانی برای بیمه شدگان به یک اندازه اهمیت دارند و همانگونه که بر نظارت بر حوزه درمان مستقیم صحه می گذاریم در حوزه درمان غیر مستقیم نیز باید با تعامل بیشتر شرایط را برای استفاده بیمه شدگان استان فراهم نماییم.

دراین جلسه روسای مراکز درمانی و نیز پزشک مشاور اسناد پزشکی به نیابت از ریاست اسناد پزشکی استان به مشکلات کاری و فرایندهای موجود پرداخته و موضوعات مورد نظر را در جلسه به مشارکت گذاشتند.

یکی از مهم ترین دستورهای کاری جلسه اعلام میزان رضایتمندی مشتریان داخلی وبیرونی مراکز بود که با بیان آماری به علل نارضایتی نیز پرداخته شد و طی بحث وبررسی مقرر شد عواملی که سبب بی انگیزگی پرسنل و یا نارضایتی مشتریان نهایی می شود به طور عمیق مورد بررسی قرار گیرد و رفع گردد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: