دیدارمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با معاون استاندار و فرماندار شهرستان گنبدکاووس

دیدارمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با معاون استاندار و فرماندار شهرستان گنبدکاووس

بمنظور گسترش و توسعه آموزش های مهارتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان گنبدکاووس ، سیدعلیرضا حسینی طلب ضمن پيگيري پروژه مركز آموزش فني و حرفه اي خواهران در شهرستان گنبدکاووس عنوان کرد : مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران این شهرستان با پیشرفت فیزیکی بیش از ۴۰درصد نیازمند توجه بیشتر جهت تخصیص اعتبارمیباشد تا بتوانیم شاهد بهره برداری آن در سالهای آتی باشیم .

وی افزود: آموزشهای فنی و حرفه ای با توجه به پتانسیل خود موقعیت خوبی را فراهم نموده است تا آموزش مهارتی در مراکز دولتی بصورت رایگان به مخاطبین و علاقمندان ارائه شود و دستگاه های مختلف می توانند کمک کنند تا از این پتانسیل استفاده بهتری شود.

 درپایان این دیدارعبدالقدیرکریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه  شهرستان گنبدکاووس از زحمات و تلاش های ارزنده و موثر اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان درخصوص تجهیز کارگاههای مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان تقدیر و تشکر نمود  و خواستار توسعه و گسترش تجهیزات بروز دراین شهرستان شد.

 

 

 

 

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: