دکتر نصرتی : نشاندن لبخند رضایت بر لبان بیماران ، در رأس همه اهداف است.

دکتر نصرتی : نشاندن لبخند رضایت بر لبان  بیماران ، در رأس همه اهداف است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ، دکتر احمد نصرتی در اولین کارگروه توسعه سال جاری در جمع روسای مراکز درمانی تامین اجتماعی استان و کارشناسان ارشد ستاد مدیریت درمان با تاکید بر پیگیری همه اهداف و برنامه ها، نشاندن لبخند رضایت بر لبان بیماران را مهم ترین هدف دانست و افزود : اگر میلیاردها تومان هزینه کنیم ولی این اتفاق نیفتد به بیراهه رفته ایم .

وی ضمن عرض تبریک به مناسبت قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان ، از تلاشهای همکاران در طول سال گذشته تقدیر کرد و به همکاران حاضر درجلسه یادآوری نمود: عنوان سال که حمایت از کالای ایرانی است را جدی گرفته وآن را به یک فرهنگ تبدیل نمایند.

دکتر نصرتی موضوع مدیریت دانش وجانشین پروری را از جمله نکات حائز اهمیت دانسته و بر آن تاکید نمود .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان همچنین قانونمداری و اجرای دقیق ضوابط سازمانی را وظیفه ای مهم برشمرد و افزود : ما در حوزه های مختلف مدیران ، کارکنان و بیمه شدگان نیاز به آموزش داریم که در همه این حوزه ها باید متناسب با نیازسنجی های علمی  ومشارکت عمومی اقداماتی را به انجام برسانیم.

دراین جلسه روسای مراکز درمانی به ارائه عملکرد ، توفیقات و چالشهای خود پرداختند و خواستار مشارکت تیمی دررفع مشکلات مراکز و بارش فکری در این خصوص شدند.

همچنین دراین جلسه از جمعی از روسا وکارشناسان ستاد مدیریت درمان به جهت دبیری برخی کمیته ها طی سالهای گذشته ، به شرح ذیل با اهدای لوح تقدیر و هدیه تقدیر به عمل آمد:

1- امان محمد امانجانی  2- مجتبی رضوانی  3- محمودرضا فرقانی   4- محمد دنکوب   5- مارال قاضلی یار


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: