برگزاری آئین بزرگداشت مقام مادر و زن در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان

برگزاری آئین بزرگداشت مقام مادر و زن در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان،آئین بزرگداشت مقام مادر و زن همراه با کارگاه آموزشی با موضوع بانوان و تعارض نقش ها با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان،  بانوان اداره کل و  مراکز استان برگزار شد.

بنابراین گزارش، ابوالفضل خان بیکی مدیرکلینیک روان شناسی اوج و مدرس این کارگاه بیان کرد: بانوان پتانسیل و انرژی بالایی برای ورود به کارهای تحقیقاتی، فنی و ... دارند که می توانند با ظهور آنها در عرصه های مختلف موفقیت هایی داشته باشند و با تکیه بر توانمندی های خود کارآفرینی کرده و موجب اشتغالزایی شوند.

خان بیکی با اشاره به راه های اشتغال و خود کفائی، اظهار داشت: یکی از راهای ضروری اشتغال خود باوری میباشد و هر فردی در شروع هر کار باید خود را باور کند و این امر بنیاد و ریشه هر کاری را میتواند محکم و استوار نماید.

سپس سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به اهمیت نقش زنان در تحقق اهداف ایران اسلامی اشاره کرد و در خصوص فضایل و کرامات حضرت زهرا،فضایل اخلاقی و روش زندگی اهل بیت عصمت و طهارت نکاتی را بیان کرد.

شایان ذکر است در این کارگاه از کلیه بانوان فرهیخته اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و مراکز تابعه توسط مدیرکل با اهدا لوح تقدیر و کارت هدیه قدردانی شد.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: