برگزاری کارگاه آموزشی هوش هیجانی دردرمانگاه یادگار امام (ره)‌کردکوی

برگزاری کارگاه آموزشی هوش هیجانی دردرمانگاه یادگار امام (ره)‌کردکوی

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ، با هدف آموزش مستمر کارکنان و ارتقاء دانش ارتباطی آنها ،‌یک کارگاه آموزش هوش هیجانی دراین مرکز درمانی برگزار شد.

دکتر سید احمدمیرمجیدی رئیس این مرکز درمانی ومدرس کارگاه آموزشی گفت: با بهره گیری از آموزشهای غیر حضوری و مجازی که سازمان جهت روسای مراکز درمانی برگزار می نماید بر آن شدیم تا این آموزشها را با هدف ارتقاء سطح ارتباطی وتعاملات همکاران به صورت آبشاری انتقال دهیم تا همه همکاران از این مطالب آموزشی بهره ببرند.

وی درخصوص هوش هیجانی گفت : هوش هیجانی نوعی از هوش است که می تواند قدرت انطباق فرد با محیط پیرامونش را بالا برده وقدرت تصویرسازی از آینده را نیز به فرد بدهد تا بتواند تصمیمات بهتری بگیرد.

دکتر میرمجیدی با استقبال از آموزشهای غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی افزود: اینگونه آموزشها علاوه بر اینکه می تواند در بازه زمانی کمتری و با هزینه بسیار پایین برگزار شود ، دامنه شمول وفراگیری بیشتری نیز دارد و ما می توانیم این مطالب را به همکارانی که امکان شرکت در این دوره های باارزش را ندارند ،‌انتقال دهیم.

گفتنی است اخیرا اداره کل آموزش وپژوهش سازمان تامین اجتماعی آموزشهای غیرحضوری ومجازی برای روسا و کارشناسان خود تدارک دیده که به کمک بخش خصوصی به بهترین نحو در حال برگزاری است.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: