برگزاری پنجمین جلسه شورای اداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان، پنجمین جلسه شورای اداری استان با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ستادی و مراکز در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

بنابراین گزارش، در ابتدای جلسه سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن  تبریک دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از زحمات معاونین، روسای ستادی و مراکز استان در برگزاری مراسمات دهه فجر در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.

حسینی طلب با اشاره به حضور خود در جلسه شورای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که با حضور رئیس سازمان برگزار گردید، دیدگاه ها و رویکرد های جدید سازمان را برای حاضرین بیان کرد.

وی در بخشی از سخنان خود به نقل از رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در حال حاضر جامعه از نوع بی عدالتی مهارت رنج می برد که عده ای از امکانات مهارتی برخوردار و عده ای دیگر برخوردار نمی باشند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: مهارت نداشتن جامعه می تواند ثبات جامعه را با مشکل جدی مواجه نماید و هدف مندی آموزش های فنی و حرفه ای یکی از مهم ترین رویکرد های عصر جدید می باشد و آموزشی که منجر به اشتغال می گردد یکی از ماموریت های اصلی سازمان است. 

وی هم چنین از تدوین آئین نامه نظام جامع مهارتی گفت و خواستار تشکیل کارگروهی گردید که نکات ضعف و قوت این آئین نامه را بررسی کرده و به سازمان  ارسال نمائید.

وی با یادآوری  موارد مختلف اداری خط و مش جدید  اداره کل را برای ادامه همکاری و همدلی بیشتر به حاضرین ابلاغ کرد.

شایان ذکر است است در این جلسه، فرهاد شادکام رئیس اداره آموزش، شهریار نیرومند رئیس اداره آموزشگاه آزاد و محمد سمیعی مسئول حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان نکاتی را در حوزه کاری خود مطرح کردند و روسای مراکز نسبت به مطالب مطرح شده در این جلسه اظهار نظر کردند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: