برگزاری کارگاه آموزشی روابط عمومی درمدیریت درمان گلستان

برگزاری کارگاه آموزشی روابط عمومی درمدیریت درمان گلستان

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ، یک کارگاه آموزشی تحت عنوان ظرفیت های روابط عمومی و آشنایی با تکنولوژیهای نوین ارتباطی در مدیریت درمان گلستان برگزار شد.

دراین کارگاه آموزشی یک روزه که با حضور رابطین روابط عمومی مراکز درمانی استان در شهرستان آزادشهر برگزار شد ، دکتر نجفی رئیس درمانگاه تخصصی شهدای گلستان آزادشهر ، ضمن ابراز خرسندی از اینکه این کارگاه آموزشی مهم به میزبانی آزادشهر برگزار می شود ، نقش روابط عمومی را در مدیریت ارتباطات سازمان بسیار مهم تلقی کرد و از تلاش تیم روابط عمومی استان در زمینه اطلاع یابی و اطلاع رسانی بسیار خوب سپاسگزاری نمود.

درادامه این کارگاه رضوانی رئیس وکارشناس ارشد روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان گلستان ضمن تقدیر از زحمات ارزشمندی که رابطین در کنار وظایف شغل اصلی و ردیف تشکیلاتی خود متحمل می شوند ، رتبه اول انتشار اخبار درکشور توسط مدیریت درمان گلستان را مرهون زحمات این تیم دانست وتاکید کرد که این توفیقات بزرگ هیچگاه فردی نبوده و جمعی برای آن تلاش نموده اند.

وی درادامه با اشاره به 11 وظیفه مهم روابط عمومی که خود برای سازمان فرصت و ظرفیت جدیدی ایجاد می نماید، وظیفه روابط عمومی را مدیریت ارتباطات سازمانی دانست که همان مهم ترین وظیفه مدیر و رهبر هر سازمان نیز می باشد و درواقع درحیطه ارتباطات می توان گفت که بخشی از وظایف مدیر مجموعه که همان مدیریت ارتباطات درون وبرون سازمانی است به روابط عمومی تفویض شده است.

همچنین وی با اشاره به سرعت شتابان توسعه تکنولوژیهای نوین ارتباطی از رابطین خواست تا در زمینه سخت افزاری ونرم افزاری تلاش نمایند تا از این رشد شتابان جا نمانند و بتوانند در توسعه ارتباطات سازمانی از این تکنولوژیها بهره ببرند.

درپایان این کارگاه آموزشی چک لیست ارسالی از اداره کل روابط عمومی سازمان مورد بررسی قرار گرفت و بر مبنای بندهای آن انتظارات ستاد مدیریت درمان استان از رابطین روابط عمومی مراکز درمانی تشریح و یادآوری شد.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: