دکتر حسین پور:بیماران بستری درمراکز تامین اجتماعی استان منوی غذایی دریافت می کنند.

دکتر حسین پور:بیماران بستری درمراکز تامین اجتماعی استان منوی غذایی دریافت می کنند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ، دکتر حسین پور معاون مدیر درمان استان درجلسه کمیته راهبردی استان با اعلام این خبر گفت: یکی از بخشهای مهم ارتقاء هتلینگ بیمارستانها بهبود برنامه غذایی بیمارستانهاست که در استان گلستان به اجرا درآمده است.

دراین جلسه که با حضور کارشناسان ستاد مدیریت درمان، مدیران داخلی، مترونها،‌ مسئولین اداری ومالی، سرآشپزها و کارپردازان دو بیمارستان استان برگزار شد، ابتدا دکتر حسین پور هدف از برگزاری جلسه را بررسی راههای ارتقاء کمی وکیفی سیستم تغذیه دو بیمارستان بیان کرد وافزود : هدف صرفا کاهش هزینه به هر قیمتی نیست و کیفیت را نباید فدای کمیت کرد و بیماران بستری دردو بیمارستان باید منوی غذایی دریافت کرده و از بین غذاهای قابل ارائه انتخاب نمایند.

وی تاکید کرد: بخشنامه های سازمانی به شکلی صحیح باید اجرا شود تا علاوه بر آنکه بیمه شدگان به عنوان مشتریان نهایی از آن بهره مند می شوند بتوانیم بر اساس مفاد قانونی پاسخگوی سازمانهای نظارتی نیز باشیم.

درادامه جلسه مهندس امین پور کارشناس تغذیه ستاد مدیریت درمان استان ضمن مرور صورتجلسه قبلی در خصوص اجرایی شدن بندهای آن از مسئولین اجرا خواستار توضیح شد و همکاران درخصوص اجرا شدن و یا موانع موجود به بحث و بررسی پرداختند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: