مدیر کل صدا وسیمای مرکز گلستان : آموزش های فنی و حرفه ای جایگاه بسیار مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته است .‏

 مدیر کل صدا وسیمای مرکز گلستان : آموزش های فنی و حرفه ای جایگاه بسیار مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته است .‏

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان سید علیرضا حسینی طلب مدیر کل با آقای عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان دیدار کرد.

بنابراین گزارش عبدالحسینی مدیرکل صدا وسیمای مرکز گلستان در این دیدار با تأکید بر نقش آموزشهای فنی و حرفه ای بر اشتغالزایی و کارآفرینی گفت : آموزشهای فنی و حرفه ای به سبب انعطاف پذیری نشأت گرفته از خصیصه های بازار کار و اوضاع اقتصادی کشور و نیز به دلیل آموزش و ایجاد مهارتهای لازم در افراد برای توانایی در احراز مشاغل، نقش به سزایی در اشتغال دارد .

وی با اشاره ارتباط تنگاتنگ مهارت آموزی و اقتصاد مقاومتی اظهار داشت :  آموزش های فنی و حرفه ای جایگاه بسیار مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته و یکی از ارکان مهم این موضوع مهم به حساب می آید .

در ادامه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در این دیدار ضمن قدردانی از اهتمام رسانه استانی به ترویج و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای گفت : ما در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به دنبال این هستیم که بستر مناسبی از شغل و فرصت های این حوزه برای جوانان ایجاد کنیم .

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف آموزشی کارآفرینی در آموزشهای فنی و حرفه ای، بهبود توانایی های فردی و تخصصی مهارت آموزان است، گفت :  آموزش فنی و حرفه ای می تواند از طریق دانش افزایی، باعث افزایش فرصت های بازار شده و سطح تقاضای کارآفرینی را ارتقاء بخشد و قطعاً رسانه ملی و استانی در طی این مسیر به عنوان یار و یاور این سازمان ، نقش بسیار مهم و اثرگذاری را داشته و دارد .

حسینی طلب در خاتمه بر آمادگی اداره کل فنی و حرفه ای استان برای تولید برنامه های مشارکتی با صداوسیما تأکید کرد .

 

 

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: