صفحه نخست > اخبار شهرستانی > به مناسبت روز زن صورت گرفت ; تجلیل از بانوان شاغل در اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس

به مناسبت روز زن صورت گرفت ; تجلیل از بانوان شاغل در اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس


17-12-1396, 12:03. نويسنده: شهرستان گنبد

به گزارش روابط عمومی؛ عبدالحکیم سلاق رئیس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس با گرامیداشت این روز و تبریک به زنان شاغل گفت: نقش و جایگاهی که برای زنان در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مشخص شده، کمتر از مردان نیست و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش و جایگاه زن در جامعه اسلامی به وضوح قابل رؤیت و درک است.

وی در ادامه افزود: بی شک زنان و مادران در شکل گیری نهاد مقدس خانواده به عنوان اولین و مهمترین نهاد اجتماعی نقشی تاثیر گذار و ارزنده داشته و در جهت پویایی و سعادت جامعه همواره حضور موثری دارند.

عبدالحکیم سلاق خاطرنشان ساخت: تردیدی نیست سیره عملی و نظری حضرت فاطمه (س) بانوی صداقت، نجابت، صبر و تقوا، بهترین و ارزشمند ترین نماد زن مسلمان در تمامی شئون زندگی است و باید به آن ارج نهاد و مطمئناً با اسوه قرار دادن آن حضرت، حرکت و تلاش نیز جنبه ای معنوی و قدوسی خواهد گرفت.

 گفتنی است درپایان این مراسم از بانوان شاغل  در اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس با اهدای لوح سپاس و جوایز تقدیر و تجلیل بعمل آمد.


بازگشت