نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی کلاله از تشکیل خوشه کسب و کار نوغانداری با محوریت روستای صالح آباد با عضویت 200 نفر از اقشار آسیب پذیر و زنان سرپرست خانوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلاله، کاوه مصطفی در جلسه ستاد اشتغال شهرستان گفت: طی دو سال گذشته، 210 نفر از فارغ التحصیلان بیکار دانشگاهی علاقمند وارد عرصه "کارورزی" شده اند.
وی افزود: طی پنج ماهه اول امسال 52 نفر از این افراد در شهرستان وارد عرصه کارورزی شده که تاکنون ۸ نفر جذب واحد های پذیرنده شدند.
مصطفی لو تصریح کرد: با تخصیص 250 میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت در سال98، 25 نفر متقاضی می توانند برای اشتغال خانگی و تقویت اقتصاد خانواده اقدام کنند.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کلاله در ادامه از تشکیل خوشه کسب و کار نوغانداری با محوریت روستای صالح آباد با عضویت 200 عضو درراستای حمایت از اقشار آسیب پذیر و زنان سرپرست خانواربه همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خبر داد و افزود: در راستای فعالیت های حمایتی از جامعه کارگری، انجمن صنفی کارگران ساختمانی با 815 عضو تشکیل شد که اعضای این انجمن از مزایای بیمه تأمین اجتماعی با پرداخت حق بیمه کمتر نسبت به سایر مشاغل برخوردار می شوند.

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.