نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آزادشهر ، اعضای کمیسیون کارگری شهرستان آزادشهر با حضور در معدن کلات شرق نیازمندی ها و مشکلات معدنکاران را بررسی و تصمیمات لازم برای تسریع در روند امور اتخاذ شد.

حسن قدیمی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آزادشهر گفت: در این بازرسی بررسی های لازم در خصوص نحوه تشکیل و وضعیت امکانات و تجهیزات تیم امداد و نجات معدن، وضعیت حقوقی کارکنان، وضعیت تجهیزات حفاظتی کارگاه ، شرایط ایمنی کارگاه اعم از سیستم های تهویه و سیستم های نگهداری تونل ها صورت گرفت .

حسینی فرماندار شهرستان نیز گفت: کارهای خوبی در راستای افزایش ایمنی معدن و معدنکاران انجام شده ولی با نقطه مطلوب فاصله داریم و باید پیمانکاران و مسئولان فنی با در نظر گرفتن اهمیت موضوع و اتفاقی که در گذشته در معدن زمستان یورت افتاده است ایمنی معدن را در اولویت همه امورات خود قرار دهند و پس از اطمینان از ایمنی انجام شده اقدام به استخراج نمایند.

فرماندار شهرستان آزادشهر در ادامه با توجه به بحث حقوق و دسمتزد گفت: اولویت بعدی مسئولین معدن باید پرداخت حقوق و دستمزد کارگران باشد زیرا با توجه به سختی کار و تلاش های صورت گرفته برای استخراج از سوی کارگران دیگر این زحمتکشان نباید دغدغه ای برای حقوق و دستمزد داشته باشند و با خیال راحت در راستای افزایش فعالیت خود سهمی در تولید و رونق معدن داشته باشند.

وی افزود: امروز با حضور اعضای کمیسیون کارگری شهرستان همه جوانب و نیازمندی های مجموعه معدن و کارگران پرتلاش آن بررسی و تصمیمات لازم برای تسریع در امور انجام خواهد شد.  

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.