نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رییس اداره تعاون ، کار آزادشهر خبر داد: تحقق 113 درصدی اشتغال در سال 97

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آزادشهر از تحقق 113 درصدی رصد اشتغال در سال 97 در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آزادشهر، اولین جلسه ستاد اشتغال شهرستان آزادشهر با حضور فرماندار و روسای دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در محل فرمانداری آزادشهربرگزار شد.
حسن قدیمی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آزادشهر گفت: با توجه به به تعهد اشتغال 2354 نفر این شهرستان درسال 97 تعداد2658 نفر در سامانه رصداشتغال به ثبت رسیده است که نشان دهنده تحقق 113درصدی می باشد.

وی افزود : از مجموع 447 طرح متقاضی تسهیلات روستای و عشایری 320 طرح به مبلغ 145 میلیارد ریال با اشتغالزایی 469 نفر و در تسهیلات فراگیر از 5 طرح معرفی شده به بانک 3 طرح به مبلغ 40350 میلیون ریال با اشتغالزایی 46 نفر موفق به دریافت تسهیلات شدند.

حسینی فرماندار آزادشهر در این جلسه ضمن تشکر از مجموعه اقدامات ستاد اشتغال در سال 97 گفت: عملكرد دستگاهي سال ٩٧ ادارات دولتي به تفكيك تعهد و تحقق اشتغال انجام شود.

فرماندار در ارتباط با تعهد اشتغال سال 98 اظهار کرد: تعهد اشتغال سال ٩٨ با توجه به ظرفيت ها و توانمندیها تعيين و به صورت واقعي مشخص شود.

حسینی بیان داشت: بانك هاي عامل از اطاله پرونده هاي اشتغال خودداري و هرچه سريعتر وضعيت پرونده پرداخت تسهيلات اشتغالزا را تعيين تكليف كنند.

رییس اداره تعاون ، کار آزادشهر خبر داد: تحقق 113 درصدی اشتغال در سال 97

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.