نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

سهم 65 درصدی بانوان گالیکشی از اشتغال سال97

اولین جلسه اتاق فکر اقتصاد مقاومتی در حوزه زنان و خانواده، به ریاست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش و با حضور مسئول امور بانوان فرمانداری ، مشاور فرماندار در حوزه بانوان و اعضای اتاق فکر بانوان شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، حسین روانبخش رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش اظهار کرد: اولین جلسه اتاق فکر اقتصاد مقاومتی در حوزه زنان و خانواده با هدف، بررسی مسائل و مشکلات اشتغال و کارآفرینی حوزه بانوان و برنامه های اتاق فکر بانوان در سال 98 ، برگزار شد و برنامه ما در سالجاری فعال کردن بانوان شهرستان در جهت مشارکت اقتصادی و سهیم شدن آنها در فعالیتهای اقتصادی است.

وی افزود: یکی از رویکردهای اتاق فکر اقتصاد مقاومتی بانوان شهرستان در زمینه شناسایی بانوان فعال و کارآفرین و  برگزاری دوره های آموزشی کارآفرینی با هدف زنان جامعه روستایی در سال جدید خواهد بود.

روانبخش خاطرنشان کرد: در سال گذشته تسهیلات پرداختی ما در حوزه بانوان در زمینه روستایی 68 درصد و در زمینه مشاغل خانگی 45 درصد بوده و در زمینه اشتغال ایجاد شده در شهرستان سهم بانوان 65 درصد از اشتغال 1050 نفری است که این نشان از ورود بانوان در عرصه های مختلف اقتصادی است.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.