انتخابات هیات مدیره و بازرسی کانون بازنشستگان شهرستان کردکوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان کردکوی، صبح امروز مجمع عمومی کانون بازنشستگان شهرستان کردکوی برای انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسی کانون بازنشستگان باحضور کوهستانی رئیس کانون بازنشستگان استان و عضو کانون عالی کشور، عرب رئیس کانون بازنشستگان و کارشناس اداره تعاون و کار ورفاه اجتماعی و اعضای کانون در محل مسجد مداحی این شهرستان تشکیل جلسه و در ادامه انتخابات برگزار شد.

در این جلسه حمید خندان کارشناس تشکلات کارگری و کارفرمایی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نحوه انجام انتخابات را تشریح کرد.

وی توضیح داد: انتخابات بصورت رای مخفی و هریک از اعضاء می تواند حداکثر به 5 نفر برای انتخاب هیات مدیره و 2 نفر برای انتخاب بازرس از بین کاندیدا رای دهد.

کارشناس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان بیان کرد: وظایف اساسی و عام کانون کوشش در جهت استیفای حقوق و خواسته های مشروع و قانونی بازنشستگان شهرستان ، ائتلاف با سایر کانون های بازنشستگان به منظور تشکیل کانون استان ، همکاری متقابل با اتحادیه ها جهت رفع نیازهای اساسی اعضاء و کوشش در حهت انعقاد قرارداد با شرکتها و بنگاه ها جهت بهره مندی اعضا از خدمات درمانی، رفاهی و بهداشتی بازنشستگان است.

 

 

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: