کارگاه آموزشی زن، کارآفرینی، تاب آوری واقتصاد ملی در گنبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس،به مناسبت گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام مادر، کارگاه آموزشی زن،کارآفرینی،تاب آوری و اقتصاد ملی در سالن اجتماعات اداره تعاون کارورفاه اجتماعی گنبدکاووس برگزار شد.

عبدالحکیم سلاق رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس ضمن تبریک فرارسیدن میلاد دخت نبی مکرم اسلام و گرامیداشت هفته زن و مقام مادر،اظهار کرد: زنان به عنوان نیمی از جمعیت و سرمایه انسانی کشور، مستلزم برخورداری از سهم مساوی در عرصه های مختلف هستند.

سلاق افزود: یکی از برجسته ترین نوع مشارکت زنان، ورود آنان به عرصه های تصمیم گیری و تصمیم سازی های خرد و کلان است که با سرنوشت جامعه ارتباط مستقیمی دارد.

سلاق در پایان خاطر نشان کرد: بدیهی است برنامه ریزان و سیاستگذاران، جایگاه ویژه زنان را در ایجاد این استراتژی مهم، بنحو مطلوب تعیین کنند تا بتوانیم با هم افزائی بیشتر و تعامل سازنده و همچنین استفاده از توانمندی بانوان و استفاده از ظرفیت های موجود، گامی بلند در جهت توسعه جامعه برداریم.

دراین کارگاه مربی کارآفرینی ضمن تعاریف خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی به موانع پیش روی آن، به موضوعاتی پیرامون بازارهدف،بازاریابی و فرآیند بازار پرداخت.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: