به مناسبت گرامیداشت هفته زن و روز مادر انجام شد؛ تکریم از مادران شهدای کردکوی

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی کردکوی، به مناسبت گرامیداشت هفته زن و روز مادر، کارکنان اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان کردکوی به همراه رییس هیات ورزش کارگری استان گلستان با حضور در بیت شهیدان علی اصغر عسگری و شعبان یوسفی با مادران این شهیدان والامقام دیدار و گفتگو کردند.

 کریمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردکوی، در دیدار با هاجر رهبری و حمیده احمدی مادران شهیدان علی اصغر عسگری و شعبان یوسفی گفت: عزت، اقتدار و پایداری ۴۰ ساله انقلاب اسلامی حاصل فداکاری ، ایثار و اخلاص شهیدان بزرگ ماست و فرزندان شایسته شما در هشت سال دفاع مقدس صحنه هایی از ایثار و رشادت را خلق کردند که در تاریخ جاودانه است.

وی در ادامه اظهار داشت: دخت نبی اکرم ( صلی الله علیه و آله ) مقام و منزلتش نزد خداوند کمتر از ائمه اطهار نیست بلکه در خوبی ها، همتای امیرالمؤمنین علی ( علیه السلام) قرار دارد. اسوه ای که ارتباطش با همسر و فرزندان سر مشق همه زنان عالم است.

وی با بیان اینکه شخصیت این بانوی بزرگ در ابعاد مختلف زندگی به عنوان الگوی نمونه مطرح بوده است ادامه داد: ترویج و تدوین زندگی این بانوی بزرگ اسلام سعادت دنیوی و اخروی به همراه دارد. فاطمه زهرا ( س ) تنها زن معصوم امت اسلامی است که نقش رهبری دارد و به عنوان حجت و اسوه برای مردم معرفی و اطاعتش نیز واجب است.

کریمی با بیان اینکه شهیدان از دامان مادرانی ‎به جبهه های حق علیه باطل رفتند که حضرت زهرا ( س ) را برای خود الگو قرار داده بودند، مادران عزیز شهدا را چشم و چراغ جامعه خواند و تصریح کرد: برای تداوم و بقای انقلاب به روحیه انقلابی و بسیجی نیاز داریم و امروز هم در عرصه جنگ اقتصادی دشمنان باید از فرهنگ شهادت و ایثار بهره ببریم .

در این دیدار رئیس اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی شهرستان کردکوی با اهداء لوح تقدیر از صبوری و فداکاری مادران این دو شهید والا مقام تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: