نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

کارگاه آموزشی "زن،کارآفرینی و تاب آوری اقتصاد ملی" در گالیکش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گالیکش، کارگاه آموزشی "زن،کارآفرینی و تاب آوری اقتصاد ملی" با حضور روانبخش سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و خسروی مسئول امور بانوان فرمانداری و چرکزی رییس اداره فنی و حرفه ای شهرستان و بانوان کارآفرین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسین روانبخش سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش ضمن گرامیداشت مقام زن و روز مادر گفت: زنان نه تنها به عنوان مادران جامعه و مسئول تربیت نسل آینده بلکه به عنوان یک عنصر مهم در راهبری مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور نقش بسیار موثری دارند.

وی افزود: حضور زنان کارآفرین در شهرستان یک فرصت است و هدف از تشکیل این کارگاه، تقویت کارآفرینی و اشتغال بانوان و حمایت از زنان کارآفرین در شهرستان است و در حال حاضر با توجه به وضعیت اشتغال در کشور امید است بانوان حاضر در این کارگاه بتوانند با بهره گیری از آموزش ارائه شده نقش موثری در توسعه اقتصادی جامعه و بویژه خانواده خود ایفا کنند.

سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش اظهار داشت: امسال سهم بانوان شهرستان در جذب تسهیلات روستایی و فراگیر 68 درصد ، در وام های مشاغل خانگی 89 درصد و در اشتغال ایجاد شده در شهرستان 45 درصد است.

روانبخش خاطرنشان کرد: این آمار نشان از مشارکت عمده بانوان در حوزه کارآفرینی و اشتغال و سهم آنان در اقتصاد شهرستان است.

کارگاه آموزشی "زن،کارآفرینی و تاب آوری اقتصاد ملی" در گالیکش برگزار شد

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.