مراسم جشن روز زن در اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس؛به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، جشن با شکوهی با هدف بزرگداشت مقام زن، با حضور رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارگری و کارمندی و همکاران اداره در محل این اداره برگزار شد.

عبدالحکیم سلاق رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) نقش و حضور ارزشمند بانوان در عرصه های اجتماعی را با اهمیت خواند و گفت: در این اداره نه تنها هیچ مانعی برای دستیابی و ارتقاء شغلی بانوان وجود ندارد بلکه تلاش می شود تا جایگاه ویژه ای داشته باشند و خوشبختانه این اداره توانسته به خوبی از ظرفیت و پتانسیل بانوان که خود صاحب نظر و اندیشه هستند استفاده کند و انشااله مسیر خوبی را با همت این بانوان توانمند در جهت توسعه راهبردهای اداره طی کنیم.

وی وجود نازنین فاطمه زهرا (س) را مایه فخر و مباهات همه مسلمانان دانست واظهار کرد: الگوگیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا( ص) برای تمام زنان مایه ی آرامش و سعادت در زندگی خواهد بود.

سلاق در پایان خاطرنشان کرد: بانوان جامعه باید با تأسی و الگوپذیری از سیره و منش فاطمه الزهرا(س) در مسیر کمال و بهروزی پیش رفته و دنیا و آخرت خود را تضمین نمایند.

شایان ذکر است در این مراسم از بانوان این اداره با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: