نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

همزمان با هفتمین روز از چهلمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی صبح امروز پنج شنبه گلزار شهدای شهرستان کردکوی غبارروبی و عطر افشانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردکوی به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی صبح امروز کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه دیگر مسئولین شهرستان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان قبور آنها نیز گلباران، غبارروبی و عطرافشانی شد و با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

کریمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردکوی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه آرامش امروز در سایه خون شهدا و ایثار جانبازان محقق شده است، گفت: امروز همه وظیفه داریم به ایثارگران و خانواده‌های آنان احترام بگذاریم.

وی افزود: شهدای سرافراز و گرانقدر انقلاب اسلامی باعث تحکیم و استواری نظام مقدس اسلامی ما شدند و سر‌افرازی وعزت و افتخار این نظام در عرصه جهانی مدیون ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران است.

کریمی خاطرنشان کرد: اهداف والای شهدا در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی پیروی از ولایت فقیه است و ایام الله دهه فجر فرصت خوبی برای تجدید میثاق با آرمانهای این عزیزان می باشد.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.