جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کردکوی برگزار شد.

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کردکوی با حضور فرماندار و اعضای کارگروه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان کردکوی، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کردکوی با حضور قدمنان فرماندار ، معاونین، بخشدار، اعضای رؤسای کارگروه اشتغال و بانکهای عامل در محل فرمانداری برگزار شد.

کریمی رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی کردکوی در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان اظهارداشت: در سال جاری درحوزه اشتغال فراگیر 355 میلیون تومان به 3 واحد اقتصادی با تعهد اشتغال 7 نفر اختصاص یافت.

وی گفت: تاکنون 14 میلیارد و 800 میلیون تومان از محل تسهیلات اشتغال روستایی به متقاضیان پرداخت شده که تعهد اشتغال آنها 260 نفر می باشد.

وی افزود: مبلغ 975 میلیون تومان نیز در بخش مشاغل خانگی پرداخت شد و زمینه اشتغال بیش از 105 نفر را فراهم می کند.

کریمی دبیر کارگروه اشتغال شهرستان خاطر نشان کرد: تعداد 56 پرونده با پیش بینی 91 شغل در بانکهای عامل در حال بررسی می باشد.

وی در ادامه بر تسریع پرداخت تسهیلات به ویژه در بخش مشاغل خانگی تاکید و از بانکهای عامل تسهیل در پرداخت تسهیلات را خواستار شد.

وی ادامه داد: باتوجه به ابلاغ استاندار محترم به ثبت اطلاعات شاغلین در سال 97 تاکید کرد: دستگاههای اجرایی با هدف رسیدن به پیش بینی مورد نظر می بایست اسامی شاغلین را در سامانه رصد ثبت کنند.

لازم به ذکر است هریک ار دستگاهها اجرایی ضمن ارائه گزارش در این خصوص بر همکاری بیشتر در جهت رسیدن به پیش بینی مورد نظر تاکید کردند.

 

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: