کلنگ زنی احداث مجموعه پرورش اسب در گالیکش

کلنگ زنی احداث مجموعه پرورش اسب در گالیکش

کلنگ احداث مجموعه پرورش اسب ۴۰ رأسی «ستایش» با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در روستای آق‌قمیش از توابع بخش لوه این شهرستان به زمین خورد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، با حضور فرماندار گالیکش، بخشدار لوه، نماینده بخشداری مرکزی، سرپرست اداره تعاون ، مدیر جهاد کشاورزی و رئیس بانک کشاورزی و دیگر مسئولین شهرستان، مجموعه پرورش اسب ۴۰ رأسی «ستایش» با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در روستای آق‌قمیش از توابع بخش لوه کلنگ زنی شد.

حسین روانبخش سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش در این مراسم اظهار کرد: شهرستان گالیکش این توانمندی را دارد که در زمینه‌های مختلف اقتصادی و سودآوری، میزبان حامیان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باشد و تا حد امکان شرایط حضور و فعالیت آنان را نیز فراهم و تسهیل کند.

روانبخش افزود: این مجموعه پرورش اسب، در قالب شرکت تعاونی و به ظرفیت ۴۰ رأس اسب در زمینی به مساحت ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع و با سرمایه‌گذاری اولیه ۶۰ میلیارد ریال توسط سرمایه‌گزار تهرانی، در حومه روستای آق‌قمیش از توابع بخش لوه شهرستان گالیکش، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و ۱۰ نفر در این مجموعه بکارگیری خواهند شد.

روانبخش در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه اداره تعاون شهرستان گالیکش این آمادگی را دارد که با حمایت از سرمایه‌گذاران در حوزه گردشگری، کشاورزی و صنایع تولیدی و تبدیلی و غیره، سهم عمده‌ای در رونق اقتصادی، بهبود اشتغال و کسب و کار مردم این شهرستان داشته باشد.

گفتنی است سرمایه‌گذاری در بخش ایجاد و راه‌اندازی هتل و اقامتگاه گردشگری، گاوداری شیری، مرغداری گوشتی و تخم‌مرغی و بسته‌بندی، پروار‌بندی صنعتی و سنتی گوسفندی و کارخانه بازیافت پلاستیک در ناحیه صنعتی گالیکش از دیگر برنامه‌های اقتصادی مهم این سرمایه‌گذار بخش خصوصی است. 

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: