احمدپور خبر داد: ثبت 117 تعاونی بانوان در شهرستان گرگان

احمدپور خبر داد: ثبت 117 تعاونی بانوان در شهرستان گرگان

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان گفت: تا به حال 117 تعاونی بانوان در گرگان ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان؛ یحیی احمدپور در جلسه توجیهی ثبت و تشکیل شرکت تعاونی توسعه روستایی بانوان اسپومحله گفت: ثبت این تعداد تعاونی در شهرستان، نشان از افزایش مشارکت بانوان گرگانی در امور اجتماعی و اقتصادی نسبت به دیگر شهرستانها دارد.

وی ادامه داد: هدف از تشکیل شرکت تعاونی توسعه روستایی بانوان اسپو محله شناسایی فعالیتها و اجرایی کردن آنها باتوجه به مزیت نسبی این روستا می باشد  که امیدواریم منشاء خوبی برای ایجاد اشتغال باشد و موفق عمل نماید.

احمدپور افزود: باتوجه به اینکه سهم بانوان باسواد و فارغ التحصیل جویای کار روز به روز در حال افزایش است لذا توجه به ایجاد اشتغال برای آن ها امری لازم و ضروری است.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان به نحوه تشکیل تعاونی بانوان اشاره کرد و گفت: اگر در یک شرکت تعاونی بیش از 70درصد اعضای آن بانو باشند، به آن، تعاونی بانوان اطلاق می گردد و فرقی در سایر مراحل تعاونی وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد:هدف از تشکیل تعاونیها، تجمیع سرمایه اندک افراد برای انجام کارهای بزرگ است که در همین راستا از تعاونی بانوان اسپو محله انتظار داریم به مشاغل کوچک و انجام طرح های بزرگ ورود نماید و نقش یک پشتیبان قوی در مشاغل کوچک را برای اعضای خود ایفا نماید.

لازم به ذکر است این جلسه با حضور رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان، خانم غفاری مدیرکل بانوان و خانواده استانداری و سیدزمان حسینی رییس اداره  تشکیل تعاونیهای اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان و جمعی از بانوان فعال روستای اسپو محله حضور داشتند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: