بیانیه خانواده بزرگ جامعه کار و تلاش شهرستان گرگان به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

بیانیه خانواده بزرگ جامعه کار و تلاش شهرستان گرگان به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بیانیه خانواده بزرگ کارگران،کارفرمایان و تعاونگران شهرستان گرگان

"به مناسبت یو ا... سیزده آبان"

وَ لَقَد بَعثنا فی کُلِّ اُمَّه رسولاً اَنِ اعبُدُوا ا... وَ اجتَنِبُو الطّاغوت       «سوره نحل/آیه 36»

سیزده آبان ، این روزِ تاریخیِ مبارزه با طاغوت جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و روز تثبیت حکومت ا... در میان مستضعفان و پا برهنگان جهان اسلام و بلکه آزادگان تمام جهان فرا رسید و تبلور این آیه شریفه را در عرصه اجتماعی و عرصه سیاست خارجی به ما نشان داد  که خدا را عبادت کنیم و زیر یوغ ستمکاران نرویم.

13 آبانماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و مقاومت و ایستادگی ملت ایران از آن زمان تا به حال بمثابه‌ سدی محکم و صخره‌ای استوار،  مانع یکه تازی‌ها و تعبیر رؤیاهای اهریمنی قدرت‌های سلطه گر به ویژه امریکای خبیث در قبال انقلاب و نظام اسلامی می باشد.

وظیفه ما و تمامی آزادی خواهان جهان علاوه بر گرامیداشت این روز، مبارزه عملی با استکبار جهانی و در راس آن آمریکا است که تا خوی جهان خواری در او هست ، انگیزه مبارزه مردانه با او ، چون خونی در رگ های آزادگان جهان جاریست و در این راه،  ما تنها یک یادگار از امام عزیزمان به یاد داریم و بس که " هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید" .

بدینوسیله خانواده بزرگ کارگران،کارفرمایان و تعاونگران شهرستان گرگان با پاسداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره)، حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های شهیدان انقلاب اسلامی و آحاد ملت ایران در عرصه‌های نبرد با امریکا و استکبار جهانی و تأکید بر فصل الخطاب بودن منویات و مواضع امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در عرصه‌های گوناگون، اعلام می دارد که ذره‌اي از آرمان‌هاي انقلاب و در راس آنها استكبار ستيزي كوتاه نيامده و نمي‌آييم و با برگزيدن مطالبات مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه ، حركت در مسيرِ نيل به حكومت جهاني حضرت مهدي (عج) ، به مبارزة همه‌جانبه با ظلم و ظالم در سراسر دنيا ادامه مي‌دهيم و با پیروی از آیه ی شریفه ی "وَاعتَصِمُوا بِحَبلِ ا... جَمیعاً وَ لا تَفَرَّقُوا..."  همچنان در کنار هم برادرانه مي مانيم و همواره با وحدت کامل با اقتداء به ولایت، در مسیر رشد و اعتلاء کشور به حرکت خود ادامه خواهیم داد.

والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته

آبانماه 1397

اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان –کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان گلستان-تشکیلاتِ خانه کارگر استان گلستان– اتاق تعاون استان گلستان- بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان گلستان -  کانونِ کارگران بازنشسته تامین اجتماعی- تشکلهای کارگری،کارفرمایی و تعاونی  شهرستان گرگان


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: