احمدپور خبر داد: همایش همبستگی کارگران با مردم برای رونق چرخه تولید در گرگان برگزار می شود

احمدپور خبر داد: همایش همبستگی کارگران با مردم برای رونق چرخه تولید در گرگان برگزار می شود

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان گفت: همایش همبستگی کارگران با مردم برای رونق چرخه تولید برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان، یحیی احمدپور در جلسه کمیته کارگری این شهرستان گفت: این همایش با هدف ایجاد آرامش اقتصادی و انگیزه مناسب کاری در بین آحاد جامعه به ویژه کارگران شریف و زحمتکش برگزار می گردد.

احمدپور افزود: همبستگی کارگران با مرئم شرایطی را فراهم می نماید که منجر به رونق مطلوب چرخه اقتصادی برهم خوردن توطئه و شکست تحریم های ظالمانه اقتصادی می شود که با این اقدام  آرامش نسبی نیز در جامعه حکمفرما خواهد شد.

رییس کمیته کارگری شهرستان گرگان خاطرنشان کرد: در دوران 8 سال دفاع مقدس و انقلاب، 14 هزار شهید از جامعه کارگری تقدیم انقلاب شده است؛ اکنون نیز کارگران در این بحران اقتصادی متحد شده اند تا باری دیگر وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه به اثبات برسانند و نشان دهند که همچون دوران دفاع مقدس در صف نخست خدمت به مردم و کمک به میهن حضور دارند.

یحیی احمدپور در پایان گفت: با یاری خداوند متعال و همکاری کمیته کارگری گرگان (اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی، فرمانداری، بسیج کارگری، تامین اجتماعی شهرستان، کانون کارگران بازنشسته شهرستان، تشکیلات خانه کارگر استان، کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان، اتحادیه انجمن های اسلامی کارخانجات و انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان) ، روز چهارشنبه 25 مهرماه ماه همایش همبستگی کارگران با مردم برای رونق چرخه تولید در گرگان برگزار می شود.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: