جلسه ستاد اشتغال شهرستان گنبدکاووس برگزار شد

رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی گنبدکاووس گفت: امسال تعهد اشتغال گنبدکاووس ۴ هزار و ۱۲ نفر بوده که تاکنون یک‌هزار و ۲۹۰ نفر یعنی ۳۲ درصد آن تحقق یافته است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان  گنبدکاووس، عبدالحکیم سلاق در جلسه ستاد اشتغال که در محل فرمانداری برگزار شد اظهارکرد: پرداخت تسهیلات بانکی از طریق 4 بانک کشاورزی، توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی و پست بانک در حوزه اشتغال و تسهیلات روستایی انجام می‌شود.

وی افزود: 574 طرح با اعتبار 563 میلیارد و 949 میلیون ریال و اشتغالزایی 914 نفر در شهرستان تشکیل شده که از این تعداد 391 طرح مورد بررسی قرار گرفت و 183 طرح با اعتبار 194 میلیارد و 269 میلیون ریال مصوب شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس درادامه گفت: از تعداد 183 طرح مصوب شده، 162 طرح با اعتبار 117 میلیارد و709 میلیون ریال در بانک‌ها قرارداد منعقد شده که از این تعداد نیز 149 طرح 110 میلیارد و 119 میلیون ریال تسهیلات با اشتغالزایی 237 نفر دریافت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: امسال تعهد اشتغال گنبدکاووس ۴ هزار و ۱۲ نفربوده که تاکنون یک‌هزار و ۲۹۰ نفر یعنی ۳۲ درصد آن تحقق یافته است.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: