یحیی احمدپور: تکریم بازنشستگان یک وظیفه انسانی است

یحیی احمدپور: تکریم بازنشستگان یک وظیفه انسانی است

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گرگان گفت: تکریم و رسیدگی به بازنشستگان، وظیفه همه مسئولان است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان، یحیی احمد پور به مناسبت هفته تعاون و روز تکریم بازنشستگان در دیدار با خانواده همکار بازنشسته جناب آقای رضاقلی حاتمی گفت: همه ما توفیقات حوزه تعاون و کار را مدیون زحمات و فداکاری های کسانی هستیم که سال های بسیاری از عمرشان را صرف خدمت به خانواده بزرگ کار و تلاش کرده اند و ما برای همیشه قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به توقعات بازنشستگان از سازمان های محل خدمت خود گفت: البته برخی اوقات توقعاتی وجود دارد و این توقعات بجاست و مسئولین وظیفه دارند به عنوان یک وظیفه انسانی با سعه صدر و روی خوش از انتقادات و پیشنهادات بازنشستگان استقبال کنند چرا که رسول خدا(ص) فرموده اند : از من نیست هرکس که به صغیرش رحم نکند و به کبیرش احترام نگذارد.

یحیی احمدپور در پایان با اشاره به اهمیت تحکیم بنیان خانواده و نقش پیش کسوتان در انتقال سیره ائمه اطهار به جوانان از آن ها خواست که منتقل کننده شیوه زندگانی ائمه معصومین به جوانان باشند چرا که جوانان تاثیر پذیری بسیاری از رفتار پدران و مادران خود دارند .

در این دیدار با اهدا لوح سپاس و هدیه از زحمات صادقانه همکار بازنشسته جناب آقای رضاقلی حاتمی در طی مدت 30 سال تقدیر و تجلیل شد.

یحیی احمدپور: تکریم بازنشستگان یک وظیفه انسانی است

یحیی احمدپور: تکریم بازنشستگان یک وظیفه انسانی است


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: