درشهرستان گنبدکاووس برگزار شد: نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار استان گلستان

به گزارش روابط عمومی؛ در این نشست  که با حضور کارشناسان حوزه روابط کاروروسای ادارات تابعه استان برگزار شد، عبدالحکیم سلاق رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس ضمن ارائه آمار و عملکرد شهرستان گنبدکاووس در حوزه روابط کار با تاکید بر اهمیت نقش روابط کار گفت: یکی از اساسی ترین وظایف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، تنظیم روابط کار و نظارت بر اجرای صحیح قانون کار می باشد و اجرای این وظیفه مهم برعهده کارشناسان روابط کار است.

وی درادامه ازحمایت های بی دریغ جناب آقای دکترمازندرانی مدیرکل محترم و معاونین محترم و رئیس روابط کار و برگزاری نشست هم اندیشی در این شهرستان صمیمانه تقدیر نمود.

درادامه سعید دنکوب مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار استان با اشاره به حساسیت شغلی کارشناسان روابط کار گفت: از آنجایی که حفظ صیانت از اشتغال از مهمترین وظایف وزارت تعاون کار می باشد، بررسی دادخواستهای مطروحه با دقت و حساسیت بیشتری لحاظ گردد.

وی یادآورشد: زمان رسیدگی به پرونده ها به حداقل رسیده و جهت اعمال رای برتر و عادلانه، کارشناسان این حوزه تسلط کامل به قوانین و مقررات و بخشنامه های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی داشته باشند.

در بخش دیگری از این جلسه فاطمه خندان دل رئیس روابط کار گلستان عملکرد 6 ماهه دوم سال 96 مراجع حل اختلاف را بررسی و نقاط ضعف و قوت آن را متذکر شدند.

وی در ادامه بمنظور ایجاد وحدت رویه در رسیدگی به دادخواستهای واصله در حوزه روابط کار و رفع  ابهامات احتمالی در خصوص آئین دادرسی کار و تجزیه و تحلیل دستورالعملهای ابلاغی به سوالات حاضرین پاسخ دادند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: