سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گرگان: حمایت از کالای ایرانی، امنیت شغلی کارگران را تامین می کند

سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گرگان: حمایت از کالای ایرانی، امنیت شغلی کارگران را تامین می کند

سرپرست اداره تعاون،کار و ر فاه اجتماعی گرگان گفت: تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، تامین امنیت شغلی کارگران را به دنبال دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان، یحیی احمدپور در جلسه با مدیران بازرگانی و فروش شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان گفت: با خرید و حمایت از کالای داخلی هم کارفرمایان را می‌توان حمایت کرد تا محصولات با کیفیت‌تری تولید کنند و هم می‌توان به ایجاد و پایداری اشتغال کارگران کمک قابل‌توجهی کرد.

وی افزود: کارفرهنگی برای تغییر نگاه موجود درخانواده‌ها در کنار ارتقاء کیفی محصولات داخلی، اولویت نخست تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی باید باشد.

احمدپور خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی جامعه نوعی عدم اعتماد به محصولات داخلی به سبب کیفیت، ویژگی‌ها و رعایت استانداردها است که نگاه مشتریان را به سمت کالاهای خارجی معطوف کرده است پس به نظر می‌رسد درعصری که حتی راضی نمودن کودکان و نوجوانان به انتخاب‌ها، به‌دلیل افزایش آگاهی‌ها و گسترش روش‌های کسب اطلاعات بسیارسخت شده است، نتوان آحاد جامعه را صرفاً با شعار و تحریک احساساتی همچون لزوم حمایت از کارگر و صیانت از زندگی او و یا تعلقات میهنی به انجام خرید سوق داد.

وی تاکید کرد: توسعه راهکارهای عملی با بسترهای فرهنگی به‌منظور خلق و ایجاد باور و اطمینان به شهروندان ازحیث تضمین کیفیت محصولات وطنی با معیارها و سبک زندگی ایرانی اسلامی درکنار افزایش کیفی تولیدات، ضمانتها و خدمات پس ازفروش، شیوه ای کارساز جهت تحقق شعار حمایت ازکالای ایرانی می باشد.

سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گرگان تصریح کرد: با تمام توان در راستای حمایت از محصولات بومی ایستاده ایم و سعی بر مرتفع کردن مشکلات تولید داریم که از این طریق پشتیبان کارگر و کارفرمای ایرانی باشیم.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: