بمناسبت هفته کاروکارگر صورت گرفت: افتتاح اولین زمین استاندارد والیبال و فوتبال ساحلی کارگران استان گلستان

به گزارش روابط عمومی، اولین زمین استاندارد والیبال و فوتبال ساحلی کارگران استان گلستان در محل مجموعه ورزشی کارگران گنبدکاووس به مناسبت هفته کاروکارگر افتتاح شد، دراین مراسم عبدالحکیم سلاق رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس در سخنانی هزینه اجرایی این طرح ورزشی را یک میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: 700 میلیون ریال از این اعتبار توسط یکی از خیرین و بقیه نیز از محل اعتبارات این اداره بوده است.
عبدالحکیم سلاق افزود: برای این دو طرح ورزشی که مجموعاً در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع احداث شدند، مقدار 1300 تن ماسه از سواحل مازندران به این شهرستان آورده شده است.
درادامه قرجه طیارنماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از احداث زمین والیبال و فوتبال ساحلی ویژه کارگران دراین شهرستان، گفت: با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یک باب استخر سرپوشیده با اعتبار 20 میلیارد ریال و یک زمین چمن مصنوعی با اعتبار پنج میلیارد ریال ویژه قشر زحمتکش کارگران در گنبدکاووس احداث می شود.
قرجه طیار با گرامیداشت هفته کار و کارگر و با بیان اینکه این قشر از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که بایستی تلاش شود، نیازهای شغلی و رفاهی آنان به نحو احسن تامین شود، افزود: مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه کشور حمایت های ویژه ای از کارگران را پیش بینی کرده است.
وی با اشاره به شعار امسال رهبری و دغدغه معظم له درحمایت از کارگران و ایجاد اشتغال پایدار برای آنان، اضافه کرد: حمایت از کالای ایرانی در واقع حمایت از کارگران و اشتغال آنان است که باید با یک برنامه ریزی منسجم، مورد توجه مسئولان و مردم قرار گیرد.
طیار از ارائه لایحه منطقه آزاد تجاری صنعتی اینچه برون گنبدکاووس به صحن علنی مجلس در اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد امسال خبر داد و گفت: با تصویب این طرح، در چند سال هزاران شغل در استان گلستان ایجاد می شود.

درادامه کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس ضمن تبریک هفته کاروکارگر و معلم و اعیاد شعبانیه از زحمات عوامل برگزاری مراسم باشکوه و افتتاح پروژه ورزشی تقدیر و تشکر کردند.

وی اظهار داشت: رویکرد شهرستان جهت تقویت و توسعه زیرساخت ها و باشگاه داری خیلی خوب و مثبت ارزیابی کرده و برنامه های خوبی را در سال جاری در ورزشهای مخصوص اسبدوانی و والیبال و فوتبال اعلام نمود.
درپایان این مراسم از تعدادی از ورزشکاران والیبال و فوتبال ساحلی گنبدکاووس که در صحنه های ملی و بین المللی افتخار آفرینی کرده اند، تجلیل شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: