بمناسبت هفته کاروکارگر انجام خواهد شد: افتتاح زمین والیبال و فوتبالی ساحلی کارگران گنبد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته کارو كارگر شهرستان گنبد كاووس از آماده شدن زمین والیبال و فوتبالی ساحلی کارگران این شهرستان درهفته کارگر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبد، عبدالحکیم سلاق در این جلسه گفت: از آنجاییکه برخی از بازیکنان تیم ملی از ورزشکاران این شهرستان می باشد، ما را بر این داشت که حداقل امکانات را برای پرورش و تقویت استعدادهای موجود، آماده نماییم.

وی افزود: زمین والیبال و فوتبالی ساحلی در زمینی به مساحت 1800 متر مربع در مجموعه ورزشی کارگران شهرستان گنبدکاووس در حال ساخت است که انشااله در هفته کاروکارگر افتتاح خواهد شد.

رییس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس افزود: توسعه فضاهای ورزشی و تأمین شرایط برای ورزش کارگران و تأمین سلامت روحی و روانی کارگران مدنظر اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی است که نتایج آن می تواند منجر به جلوگیری از حوادث و پیشگیری از بیماریهای شغلی شود و نشاط در محیط کار را برای کارگران به ارمغان بیاورد.

وی درپایان افزود: طرح احداث زمین چمن مصنوعی و استخر و تنیس کارگران گنبد را در دستور کارخود داریم و بعد از تهیه طرحها و انجام بررسی های لازم در دستور اجراء قرار خواهد گرفت.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: