رئیس اداره تعاون کار آزادشهر خبر داد: تحقق 119 درصدی تعهد اشتغال در شهرستان آزادشهر

جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان با حضور فرماندار و روسای ادارات شهرستان و سایر اعضای کارگروه اشتغال شهرستان با بررسی طرح های مشارکتی و غیر مشارکتی جهت ایجاد اشتغال در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسن قدیمی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آزادشهر در این جلسه، ضمن تشریح آخرین وضعیت عملکرد دستگاههای عضو ستاد اشتغال، تلاش و پیگیری مجدانه مدیران دستگاههای مربوطه را جهت تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده در سال آینده را خواستار شد.

قدیمی افزود: عملکرد شهرستان در سامانه رصد اشتغال نسبت به پیش بینی های صورت گرفته عملکرد 119 درصدی داشته است و در بحث مشاغل روستایی و فراگیر تاکنون بیش از 427 میلیارد ریال به کارگروه اشتغال استان جهت بررسی و اظهار نظر ارجاع شده که 120 میلیارد ریال آن از محل طرح های اشتغال روستایی و همچنین 35 میلیارد ریال از محل تسهیلات تبصره 18 در شهرستان آزادشهر به بانک معرفی گردیده است.

حسینی فرماندار آزادشهر نیز در این جلسه به طرح های مشارکتی دولت یازدهم در تشكیل تعاونی ها برای ایجاد اشتغال در مناطق محروم اشاره نمود و گفت: دولت تسهیلات ارزان قیمت را با حداكثر كارمزد 3 درصد و در مناطق محروم به صورت قرض الحسنه در اختیار کارآفرینان قرار می دهد.

سید رسول حسینی افزود: موفقیت این طرح نیازمند روحیه مشارکت مردم با یکدیگر می باشد و لذا اگر سرمایه گذاری به صورت جمعی باشد بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی در شهرستان رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه کارگروه اشتغال نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد گفت: انتظار می رود این کارگروه به طور فعال و پویا بتواند به وظایف خود عمل کند تا شاهد برطرف شدن نقاط ضعف در حوزه اشتغال باشیم.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: