جلسه ستاد اشتغال شهرستان آزادشهر برگزار شد.

جلسه ستاد اشتغال شهرستان آزادشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار آزادشهر حسن قدیمی در جلسه ستاد اشتغال این شهرستان که با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری آزادشهر برگزار شد اظهار کرد: ایجاد اشتغال پایدار در جهت استفاده بهینه از منابع وتسهیلات پرداختی و رضایتمندی عمومی و افزایش درآمد خانوارها بسیار مثبت است.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آزادشهر گفت : در حوزه تأمین مالی، از محل تبصره ۱۸ اعتبارات آن ابلاغ شده که اعتبارات شهرستان آزادشهر 270 میلیارد ریال و از محل تسهیلات روستایی و عشایری در مرحله اول 30 میلیارد ریال برای شهرستان آزادشهر پیش بینی شده است.

قدیمی با اشاره به اینکه نرخ تسهیلات در حوزه سرمایه ثابت ۶ درصد و در حوزه سرمایه در گردش ۱۰ درصد است اضافه کرد تعداد 156 طرح در سامانه کارا توسط متقاضیان ثبت نام گردیده است که تعداد 21 مورد از متقاضیان نسبت به تکمیل پرونده اقدام و به کارگروه اشتغال استان ارجاع شده است.

سید رسول حسینی فرماندار آزادشهر نیز در این جلسه اظهار کرد: یکی از اولویت ها و دغدغه اصلی دولت تدبیر و امید بهبود وضعیت اشتغال در جامعه است.

وی استفاده از امکانات موجود در شهرستان آزادشهر برای ایجاد اشتغال را مورد تاکید مسئولان قرار داد و افزود: آزادشهر در بخش کشاورزی ،دامداری و گردشگری از ظرفیت های خوبی برخوردار بوده و باید تمام توان خود را جهت استفاده بهینه از این پتانسیل ها به منظور رشد و بهبود وضعیت اشتغال شهرستان به کار گیریم.

فرماندار آزادشهر از اختصاص تسهیلات مشاغل و کسب و کارهای خانگی و خرد در این شهرستان برای امسال خبر داد و تصریح کرد: این میزان تسهیلات توسط چهار دستگاه مجری شامل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاد کشاورزی ، صنعت و معدن و تجارت و گردشگری با معرفی متقاضیان به بانک های مربوطه توزیع می شود.

وی افزود: در راستای اجرای سیاست های دولت محترم و حسب دستور استاندار ، مقرر شد دستگاه های ذیربط سریعا نسبت به معرفی متقاضیان و جذب اعتبار مذکور اقدام نمایند.

جلسه ستاد اشتغال شهرستان آزادشهر برگزار شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: