به مناسبت دهه فجر برگزار شد: نشست اعضای شورای قشر کارگری شهرستان گنبدکاووس

 به گزارش روابط عمومی: در این نشست عبدالحکیم سلاق رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر با اشاره به شعار سال و اهمیت اقتصاد مقاومتی در پیشرفت کشور، کارگران را جزو لاینفک اقتصاد کشور برشمرد و بر ضرورت رفع مشکلات و موانع پیش روی کارگران این قشر عزیز جامعه تأکید کرد.

 وی هدف از برگزاری جلسات شورای قشر بسیج کارگری را ایجاد وحدت و همدلی مابین ادارات ذیربط و صاحبان صنایع جهت حل مشکلات صنعت عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد: با همت صاحبان صنایع و روسای کارخانجات در جنگ اقتصاد مقاومتی سرافراز شوند تا بتوانند منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب را جامعه عمل بپوشانند.

 سلاق در ادامه اظهارداشت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال برای توسعه و پیشرفت کشور، وظیفه دولت و مسئولین است تا با برنامه‌ریزی‌های صحیح شرایط مناسب را برای زندگی راحت مردم به ویژه معیشت و اقتصاد آنان فراهم نماید.

 وی گفت: مردم نیز وظیفه دارند با صرفه‌جویی و حمایت از تولید داخلی، موجب تحقق اقتصاد مقاومتی که حاصل آن استقلال و اقتدار کشور است شوند.

 در ادامه سرهنگ صدری فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری شهرستان گنبدکاووس با اشاره به معضلات فرهنگی و اهمیت فرهنگ سازی در جامعه بویژه در قشر کارگر افزود: هر کارگر می‌تواند یک نیروی فرهنگی در محل کار و خانواده خود باشد.

 وی خواستار نگاه واقع‌گرایانه بر اقتصاد و استفاده از آموزش های روز و یافتن الگوهای برتر در دنیا شد و تخصیص بهینه منابع بر نیازهای اولویت‌دار را از راهبردهای اصلی اقتصاد مقاومتی برشمرد و تصریح کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری برنامه‌های بسیج باید با اقتدار و انسجام هر چه بیشتر برگزار گردد.

 در ادامه جلسه هر یک از اعضای شورای قشر به بیان مسایل و پیشنهادات خود در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی پرداختند و مصوب شد کلیه اعضا نظرات خود را جهت جمع‌بندی بصورت مکتوب همراه با راهکارهای لازم در جلسه آینده شورا ارائه نمایند تا بصورت مدون و دسته‌بندی شده به  مسئولین مربوطه جهت اتخاذ تصمیم منتقل شود.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: