کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس

به گزارش روابط عمومی؛ اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس رتبه اول ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 96 بین کلیه ادارات استان را به خود اختصاص داد.

عبدالحکیم سلاق رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس گفت: اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس با تحقق 1/96 درصد اهداف تعیین شده به عنوان بالاترین اداره در تحقق اهداف شاخص های ارزیابی عملکرد در مجموع واحدهای ده گانه موفق به کسب رتبه اول در استان شد.

وی افزود: بهبود عملکرد و رشد امتیاز کسب شده ارزیابی ماحصل تلاش و همت شبانه روزی،همراهی و همدلی و ایجاد فضای وحدت و صمیمیت همکاران در کلیه حوزه ها و همکاران شاغل در بخش خصوصی می باشد.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبد تعامل مناسب مسئولین شهرستانی و واحدهای استانی با حوزه های شهرستانی زیربط و ارسال گزارش ها و مستندها به صورت مستمر به استان و جلوگیری از پراکنده کاری و موازی کاری ها را از موفقیت های این اداره دانست.

درپایان عبدالحکیم سلاق رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی گنبدکاووس از کلیه همکاران پرتلاش تقدیر وخواستار تلاش بیش از این تا پایان سال براساس برش استانی شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: