جلسه هماهنگی برنامه های کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر آزادشهر برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه های کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر آزادشهر برگزار شد

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آزادشهر بر اجرای بانشاط برنامه های دهه فجر در واحدهای کارگری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آزادشهر، حسن قدیمی در جلسه کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت : با توجه به موقعیت حساس کشور در این برهه از زمان حضور پررنگ جامعه کارگری، کارفرمایان و تعاونگران لازمه استحکام پایه های نظام جمهوری اسلامی است و همه ما باید تمام تلاش خود را جهت شرکت واحدهای زیر مجموعه در برگزار مراسم این ایام به کارگرفته و فضای مناسبی را به منظور مشارکت حداکثری جامعه هدف در برنامه ها فراهم کنیم.

وی افزود: برنامه های کمیته کارگری درفضای کارگری برگزار شود که موجب حضور فعال و با نشاط وامــید در قشر کارگران شود.

قدیمی ادامه داد: حضور یکپارچه جامعه کار وتلاش در مـــراسم راهپیمائی ۲۲بهمن مانند سالهای گذشته از مهمترین برنامه های این کمیته خواهد بود.

وی تاکید کرد: دیدار نمایندگان تشکلهای کارگری، کارفرمائی وسایر اعضاء ستاد با خانواده معظم شهــدای کارگر،جانبازان ،آزادگان وایثارگران  درایام الله دهه فجر از جمله برنامه های این کمیته در ایام الله دهه فجر است.

رویس کمیته کارگری ستاد دهه فجر آزادشهر به پخش سرودهای انقلابی توسط ادارات و واحدهای کارگری اشاره و خاطرنشان کرد: فضاسازی و آذین بندی شرکتها و کارخانجات با اعلام و پیگیری توسط دستگاه های عضو کمیته انجام پذیرد.

وی اظهار داشت: مسابقات ورزشی رشته های مختلف برای کارگران، غبارروبی مزارشهدا و دیدار اعضای تشکل های جامعه کارو تولید با امام جمعه و فرماندار شهرستان از دیگر برنامه های این کمیته خواهد بود.

وی در پایان خواستار حضور فعال و پرشور ادارات و واحدهای کارگری در برنامه های دهه فجر امسال شد.

جلسه هماهنگی برنامه های کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه فجر آزادشهر برگزار شد


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: