هلاکو خبر داد : تحقق 90 درصدی تعهد اشتغال گالیکش

هلاکو خبر داد : تحقق 90 درصدی تعهد اشتغال گالیکش

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش از تحقق 90 درصدی تعهد اشتغال این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، دهمین جلسه ستاد اشتغال و کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان گالیکش با حضور رهبری معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، دودانگه مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری، فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان برگزار شد.

ایوب هلاکو رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش در این جلسه گفت: با همکاری همه دستگاه های اجرایی تاکنون علاوه بر تحقق 90 درصد اشتغال شهرستان، از تعهد جذب 150 نفری کارورزان، 35 نفر از واجدین شرایط جذب بنگاه های اقتصادی شده اند و در واحدهای مختلف در حال گذراندن دوره های مهارتی هستند.

وی همکاری بانک های کشاورزی و بانک سپه در پرداخت مشاغل خانگی را مثبت ارزیابی و تصریح کرد: تا کنون قریب به 60 درصد افراد معرفی شده تسهیلات خود را دریافت کردند.

وی به تسهیلات بند الف و ب تبصره 18 قانون بودجه تسهیلات مشاغل روستایی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: جلسات متعددی به منظور جذب تسهیلات بند الف و ب تبصره 18 و  تسهیلات مشاغل روستایی با دستگاه های اجرایی برگزار شد و تلاش بر این است که طرحهایی معرفی شوند که علاوه بر رفع مشکلات شهرستان، اشتغال پایدار نیز داشته باشند.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: