نشست بصیرتی گرامیداشت حماسه 9 دی در اداره تعاون کار گنبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی به نقل ازخبرگزاری تسنیم گنبدکاووس, حجت الاسلام ابوالفضل دیلم, صبح امروز در نشست بصیرتی بسیج کارگری, کارکنان و کارگران اداره تعاون کار در گنبدکاووس اظهار داشت: فتنه گران در حماسه 9 دی نه به فکر شیعه و سنی و نه به فکر مذهب و قوم های دیگر بودند, آنان کودتای مخملی راه انداختند تا نظام و انقلاب را از ریشه از بین ببرند.
نماینده ولی فقیه در سپاه گنبدکاووس افزود: اما این فتنه و گرد و غبارها نتوانست بصیرت و روشنفکری مردم را خدشه دار کند و مردم عزیز با تبعیت از مقام معظم رهبری, بار دیگر نقشه دشمنان را نقش بر آب کردند.
وی تصریح کرد: شما کارگران و زحمتکشان عرصه کار و تعاون, با خدمت در زمینه تولید و کار, در برابر دشمنان می ایستید و دشمنان را برای فلج کردن این نظام مایوس می کنید و این کار شما نوعی جهاد و مبارزه است.
حجت الاسلام دیلم تاکید کرد: استراتژیک کاری و فکری مقام معظم رهبری در نقش بر آب کردن ,نقشه دشمنان در طی این سالها, مانند خاری در چشم دشمنان است و همراهی شما مسئولان و کارکنان اداره تعاون, کار و کارگران نیز با تلاش و کوشش در عرصه کار و سازندگی باعث افتخار و نابودی دشمنان می باشد.
وی گفت: متاسفانه مسئولان ما تئوری پرداز هستند و امروز این دولت و یا دولت های دیگر کار اجرایی اقتصاد مقاومتی, برای مردم و نظام انجام ندادند و فقط حرف از اقتصاد مقاومتی می زنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه گنبدکاووس اظهار کرد: در فتنه 88 دشمنان امیدهای مردم را کمرنگ کردند و 8 ماه در کشور تشویش و نگرانی ایجاد کردند اما راهنمایی های بصیرانه رهبر معظم انقلاب و همراهی مردم عزیز از ولایت همه این فتنه ها از بین برد.
وی یادآور شد: شمار کارگران عزیز, همانگونه که در عرصه کار و تلاش, جهاد و مبارزه می کنید, باید همواره به توصیه های مقام معظم رهبری توجه داشته و در مسیر ولایت چه در عرصه کار و تلاش و چه در عرصه مبارزه با استکبار قدم بردارید.
رئیس اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس در این مراسم اظهار داشت: اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی در کنار فعالیت ها و و ظایف کاری خود در طول سال برنامه های قرآنی, فرهنگی و بصیرتی را برای کارگران و واحدهای تولیدی حوزه شهرستان گنبدکاووس برگزار می کند.
عبدالحکیم سلاق افزود: خوشبختانه با اینکه بیشتر همکاران و کارکنان این اداره از مردم خوب اهل سنت هستند, اما ارتباط خوبی با بسیج کارگری داشته و فعالیت های خوبی در حوزه بسیج انجام دادند و در بیشتر ارزیابی ها در رشته های مختلف ,رتبه های خوبی در سطح استان کسب کردند.

درپایان از زحمات رئیس اداره و روحانی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی گنبدکاووس با اهدای لوح، تقدیربعمل آمد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: