صفحه نخست > اخبار استانی / اخبار شورای هماهنگی / اخبار ملی > ربیعی در جمع کارآفرینان گنبدکاووس : دولت در کنار مردم و تولیدکنندگان مصمم به رفع مشکلات است/ مردم گنبد "آزمون" را از تصمیمش برای خداحافظی از تیم ملی منصرف کنند

ربیعی در جمع کارآفرینان گنبدکاووس : دولت در کنار مردم و تولیدکنندگان مصمم به رفع مشکلات است/ مردم گنبد "آزمون" را از تصمیمش برای خداحافظی از تیم ملی منصرف کنند


7-04-1397, 15:36. نويسنده: روابط عمومی

ربیعی در جمع کارآفرینان گنبدکاووس : دولت در کنار مردم و تولیدکنندگان مصمم به رفع مشکلات است/ مردم گنبد "آزمون" را از تصمیمش برای خداحافظی از تیم ملی منصرف کنند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برخی مشکلات به وجود آمده درحوزه اقتصادی و تولیدی کشور خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید در کنار مردم و تولیدکنندگان و مصمم به رفع این مشکلات است.
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی علی ربیعی بعدازظهر پنجشنبه هفتم تیر دربیست و هشتمین سفراستانی خود در دولت دوازدهم در جمع برخی تولیدکنندگان مرغ و کارآفرینان گنبدکاووس گفت: دولت از همه ظرفیت ها و توان خود برای رفع مشکلات استفاده می کند.
وی با بیان اینکه توجه به توسعه محلی لازمه توسعه همه جانبه کشور است که رضایت ملی ایجاد می کند، خاطرنشان کرد: دولت نیز دراین حوزه بالاخص به مناطق روستایی و محروم و حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان نگاه ویژه دارد.
وزیرتعاون ، کار ورفاه اجتماعی  با اشاره به مشکلات مطرح شده ازسوی برخی تولیدکنندگان مرغ در گنبدکاووس اضافه کرد: این مشکلات درجلسه مشترک با دو وزیر جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت بررسی و رفع می شوند .
ربیعی  تصریح کرد: هیچ وارد کننده انحصاری نهاده های کشاورزی و دامپروری و یا کارخانه های داخلی که ارز دولتی استفاده می کنند، حق ندارند قیمت کالاها را افزایش دهند.
وی  همچنین از برنامه ریزی برای رفع بیکاری در 10 استان کشور خبر داد و بدون اشاره به نام استان ها، گفت: تحقق این برنامه از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و تسهیلات اشتغالزایی پیش بینی شده برای مناطق روستایی کشور صورت می گیرد. 

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به موضوع روستاهای بدون بیکار اشاره کرد و گفت: استان گلستان در این طرح پیشگام بوده و 40 روستا در این استان در قالب طرح روستای بدون بیکار گنجانده شده است که از این تعداد 4 روستا در گنبدکاووس واقع شده‌اند.

پروژه کشتگاه خورشیدی در گنبد کاووس 

ربیعی  با اشاره به پروژه کشتگاه خورشیدی در روستای دوزاولوم گنبدکاووس بیان داشت: این پروژه با سرمایه گذاری صندوق کارآفرینی امید و با اشتغالزایی 170 نفر اجرا شده که علاوه بر تأمین برق روستاها، شرایط فروش برق را هم دارا بوده و به عنوان یک شغل سبز می‎توان از آن یاد کرد.

مردم گنبد "آزمون" را از تصمیمش برای خداحافظی از تیم ملی منصرف کنند

همچنین  در بخش پایانی  نشست ربیعی با کارآفرینان گنبد کاووس اشاره کرد :  ردار آزمون بازیکن خوب گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان نباید به خاطر برخی حرف ها از تیم ملی قهر نکند.

وزیرتعاون ، کار ورفاه اجتماعی افزود : حتما با او گفت و گو کنید و بگویید تا جایی که  توان دارد  به تیم ملی خدمت کند و مردم گنبد آزمون را از تصمیمش برای خداحافظی منصرف کنند.

وی ادامه داد : امروز آقای آزمون به عنوان یک نماد خوب به گنبد کاووس می آید و حتما با اوکه سردار ما و مورد احترام همه ماست  صحبت کنید . او نماد یک گنبدی است و اگر فرصت داشتم می ماندم و به او خیر مقدم می گفتم .

براساس این گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با هیات همراه به استان گلستان سفر کرده است به همراه استاندار گلستان از مجموعه ورزشی کارگران گنبدکاووس نیز بازدید و در جلسه با تولیدکنندگان صنعت مرغ این شهرستان نیز شرکت کرد.

شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

بازگشت