صفحه نخست > اخبار استانی > مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: آماده سازی برای جنگ اقتصادی، از الزامات وضعیت کنونی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: آماده سازی برای جنگ اقتصادی، از الزامات وضعیت کنونی است.


12-03-1397, 10:42. نويسنده: mahdi.s

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: جنگ اقتصادی بزرگی پیش رو داریم و بنابراین باید برای این وضعیت آماده  باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در نشست هیات اندیشه ورزی بسیج کارگری اظهار کرد: در سالهای گذشته فشار اقتصادی باعث شد تا فشار بیشتری بر قشر کارگر تحمیل شود و همچنین با توجه به افزایش هزینه ها برخی بنگاه های اقتصادی تحت الشعاع قرار بگیرند.

وی افزود: با این وجود ما شاهد این بودیم که درسال 96باوجود 3900نفرمقرری بگیر بیمه بیکاری، این تعداد نسبت به سال 95 کاهش داشته است.

مازندرانی خاطر نشان کرد: ما جنگ اقتصادی بزرگی پیش رو داریم و باید برای این وضعیت آماده تر از قبل حاضر شویم.

در ادامه امراله عباسی رئیس شورای بسیج کارگری استان گفت: در موقعیتی هستیم که جوانان در حال گذراندن سن اشتغال هستند و برای ایجاد اشتغال باید فضای کسب و کار تسهیل شود.

وی افزود:یکی از مشکلات فضای کسب و کار، مشکل قانون است که نمایندگان مجلس باید نسبت به اصلاح آن اهتمام بیشتری داشه باشند چرا که تعدد قوانین باعث اعمال سلیقه بخش دولتی در اجرای قوانین می شود.


بازگشت