صفحه نخست > اخبار استانی > مدیرکل تعاون کار گلستان: معترضین به حذف یارانه به سامانه مراجعه کنند

مدیرکل تعاون کار گلستان: معترضین به حذف یارانه به سامانه مراجعه کنند


18-10-1396, 10:06. نويسنده: روابط عمومی

مدیرکل تعاون کار گلستان: معترضین به حذف یارانه به سامانه مراجعه کنند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: افرادی که پس از شناسایی اقتصادی خانوار یارانه آنان قطع شده است می توانند با مراجعه به سامانه www.yaraneh10.ir اعتراض خود را ثبت نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعید مازندرانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: رسیدگی به اعتراض حذف شدگان از فهرست یارانه بگیران برعهده وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است و افرادی که نسبت به قطع یارانه خود اعتراض دارند باید صرفاً از طریق سامانه www.yaraneh10.ir اقدام کنند و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی ندارند.

وی افزود: نتیجه اعتراض از طریق همین سامانه به اطلاع سرپرست خانوار خواهد رسید و پس از بررسی میدانی و پایش وضعیت خانوار در صورت لزوم یارانه آن خانوار برقرار خواهد شد.

مازندرانی با بیان اینکه این موضوع مربوط به خانوارهایی است که یارانه آنان پس از اسفند 93 قطع شده است، تأکید کرد: خانوارهایی که یارانه آنان قبل از اسفند سال ۹۳ توسط سازمان هدفمندی یارانه ها قطع شده است و همچنین خانوارهایی که از ثبت نام مجدد یارانه ها در فروردین ۹۳ جاماندند به فرمانداری ها و سازمان هدفمندسازی یارانه ها مراجعه نمایند.

وی تصریح کرد: آن دسته از متقاضیان دریافت یارانه که ابعاد خانواده آنها دچار تغییراتی اعم از ازدواج، طلاق، فوت و ولادت شده است جهت انجام اصلاحات اطلاعات خانوار به مراکز معرفی شده از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: دولت برای شناسایی افراد ثروتمند برخی معیارها را برای ارزیابی در نظر می گیرد که از جمله آن می‌توان به خانوارهایی اشاره کرد که دارای خودروی خارجی و یا دو خودرو و بیشتر هستند.


بازگشت