صفحه نخست > اخبار استانی > افتتاح دفتر کارآفرینی و اشتغال در دانشگاه آزاد واحد علی آباد کتول

افتتاح دفتر کارآفرینی و اشتغال در دانشگاه آزاد واحد علی آباد کتول


11-09-1396, 15:11. نويسنده: mahdi.s

افتتاح دفتر کارآفرینی و اشتغال در دانشگاه آزاد واحد علی آباد کتول

باحضور سعید مازندرانی مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان و علیرضا اسفند یاری رئیس دانشگاه آزادعلی آبادکتول دفتر کارآفرینی و اشتغال در محل آن دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان ، در راستای اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول، دفتر کارآفرینی و اشتغال با حضور مدیران دو دستگاه در محل دانشگاه آزادعلی آباد افتتاح شد.

دکترسعید مازندرانی مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان در حاشیه این مراسم اظهارکرد: یکی از مشکلات اشتغال کشور نبود فرهنگ کارآفرینی در جامعه است که تغییر نگاه و نگرش در این خصوص باید از مراکز علمی گسترش پیدا کند.

وی افزود: انجام مشاوره شغلی به دانشجویان و فارغ التحصیلان و همچنین مساعدت در هدایت شغلی آنان، فعالیت هایی است که در این دفتر صورت خواهد گرفت.

مازندرانی ادامه داد:دفترکارآفرینی و اشتغال که در راستای تفاهم نامه منعقد شده با دانشگاه آزاد انجام شد، می تواندبه گسترش وارتقا فرهنگ همکاری و تعاون و کارآفرینی کمک شایانی را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به وجود رشته کارآفرینی در مقاطع عالیه در دانشگاه وجود دارد، خاطر نشان کرد: امسال تسهیلات بسیار خوبی با نرخ پایین در اختیار استان قرارگرفته است که ما آمادگی داریم بخشی از تسهیلات را به فارغ التحصیلان و طرح های دانش بنیان اختصاص دهیم.


بازگشت